قیمت خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب سی سی کا مجموعه سه عددی

خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب به صورت عمده و تک این روزها افزایش چشمگیری داشته و روز افزون نیز هست . به همین جهت یکی از بهترین مارک فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی CCK اصل تایوان را امروز به شما عزیزان معرفی و ارائه مینماییم . فیلتر دستگاه تصفیه آب CCK مجموعه سه عددی ، از مراحل اول و پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب خانگی تشکیل شده است که شامل فیلتر پلی پروپیلن الیافی سی سی کا ، فیلتر کربن فعال اکتیو سی سی کا و فیلتر کربن بلاک سی سی کا میشود . تعویض فیلتر تصفیه آب مراحل پایینی که فیلترهای آب تصفیه کن خانگی پیش تصفیه محسوب میشوند هر 4 الی 6 ماه انجام میگیرد و برای محافظت از فیلترهای بالایی دستگاه تصفیه آب خانگی شما تعویض به موقع سه فیلتر ضروری میباشد تا دیرتر نیاز به تعویض پک کامل فیلتر تصفیه آب خانگی دستگاه خود شوید . قیمت فیلتر تصفیه آب CCK مراحل پیش تصفیه شماره یک دو و سه را میتوانید از کارشناسان فروش تصفیه آرا استعلام نموده و در صورتی که در تهران سکونت دارید از خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران نیز استفاده نمایید :

09125585776

خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب سی سی کا cck

مشخصات فنی فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی CCK

در میان انواع دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار ایران ، دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا اصل تایوان که نمایندگی رسمی فروش آن شرکت تصفیه آسا میباشد کیفیت بسیار مطلوب و درجه یکی نسبت به دیگر برندها دارد . در واقع این دستگاه در میان برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی بوده و از مزایای دستگاه تصفیه آب خانگی cck نیز دارا بودن فیلترهای تصفیه آب به ترتیب و با مارک خود این کمپانی بزرگ است . از دیگر فعالیت های شرکت سی سی کا انواع فیلتر الیافی pp 20 30 40 اینچ است که به فیلتر الیافی نیمه صنعتی نیز مشهور هستند . قیمت های متعددی برای فیلتر تصفیه آب cck در بازار و اینترنت مشاهده میشود که برای از فیلترهای ارائه شده با نام این مارک اصلی نیستند و به جای کربن داخل آن آنتراسیت پر میشود پس دقت نمایید که هر فیلتر تصفیه آب ارزان قیمتی را فقط به خاطر قیمت پایین آن خریداری نکنید چون بحث سلامت بدن شما و خانواده محترمتان به همراه بحث سلامت قطعات دستگاه تصفیه شما در میان خواهد بود .

از وظایف فیلتر مرحله اول سی سی کا تایوانی که فیلتر پلی پروپیلن pp 10 اینچ نامیده میشود حذف رسوباتی همچون شن ، ماسه ، گل ، لای و دیگر رسوبات درشت تا ابعاد بزرگتر از 5 میکرون است . این املاح املاحی هستند که با چشم دیده میشوند و در واقع در کتری نیز همین املاح و رسوبات گچه ایجاد میکنند . کیفیت این فیلتر بسیار با اهمیت بوده و در صورت خرید فیلتر تصفیه آب بی کیفیت در مرحله اول ، باعث صدمه دیدن ممبران تصفیه آب خانگی خود خواهید شد و همچنین آب آشامیدنی به خوبی تسفیه آب نخواهد شد . تنها به این دلیل که یک فیلتر بی کیفیت تصفیه آب توانایی حذف املاح درشت را به خوبی نداشته و با عبور از این فیلتر و ورود به حوزینگ محفظه ممبران آب تصفیه کن لایه های ممبران را می بندد و اجازه ی تصفیه ی درست آب آشامیدنی را نخواهد داد . زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در مرحله اول هر 4 الی 6 ماه است با این حال در بسیاری از انواع دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس تایوانی حوزینگ مرحله اول شفاف قرار داده میشود تا در صورت کثیف شدن بیش از اندازه زودتر مجموعه سه عددی فیلترهای آب شیرین کن خانگی خود را تعویض نمایید . هزینه تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی در مراحل پایینی و بالایی تصفیه آب رایگان بوده و شما تنها هزینه فیلترهای خریداری شده را خواهید پرداخت .

تعویض فیلتر تصفیه آب cck مجموعه سه عددی

وظیفه فیلتر مرحله دوم سی سی کا اصل تایوان که به کربن گرانول فعال یا کربن اکتیو gac udf مشهور است حذف کلر ، مواد جانبی کلر و کلرامین از آب آشامیدنی شهری است . این فیلتر کربنی شماره دو با آزاد سازی یون های مثبت و منفی به جذب کلر آب میپردازد و کیفیتی بسیار استاندارد و درجه یک دارد . فیلتر کربن فعال cck از کربن گیاهی پوسته نارگیل تولید شده و برای بدن انسان به هیچ عنوان ضرری ندارد البته باید توجه کنید که از جای معتبر خریداری نموده و فیلتر دستگاه تصفیه آب را ارزان قیمت خریداری نکنید تا جنس تقلبی در اختیار شما قرار ندهند . تعویض فیلتر تصفیه آب در مرحله دوم کمی مشکل تر از شماره یک بوده و دلیل آن نیز وجود کربن سیاه دانه ای در این فیلتر تصفیه آب است . شما عزیزان پس از سرویس و تعویض فیلتر مرحله دوم دستگاه تصفیه آب باید ورودی فیلتر ممبران را قطع نموده و اجازه دهید تا آب به اندازه 10 الی 20 لیتر خروج پیدا کند تا آب سیاه و کدر کاملا خالی شده و آب خروجی شفاف گردد . در صورتی که این امر را به درستی انجام ندهید ممبران تصفیه آب خانگی شما اصطلاحا میسوزد و کیفیت خود را از دست میدهد و دیگر آب را تصفیه نخواهد کرد . از آنجایی که فیلتر ممبران فیلتری گران قیمت نیز هست پیشنهاد میکنیم در صورتی که فنی نیستید با تماس با کارشناسان فنی تصفیه آرا درخواست تعویض فیلتر خود را ثبت نمایید تا یکی از تکنسین های فنی این شرکت این امر را برای شما به درستی و با نهایت توجه به اصول انجام دهد . خرید اینترنتی عمده فیلتر تصفیه آب کربن فعال نیز در سایت تصفیه آرا انجام شده و برای اطلاع از قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

قیمت مجموعه سه عددی فیلتر تصفیه آب cck

فیلتر کربن بلاک cto آخرین فیلتر از مجموعه سه عددی پک فیلتر تصفیه آب cck است که هم برای تعویض فیلتر تصفیه آب cck و هم برای انواع دستگاه تصفیه آب خانگی همچون تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر Soft Water ، تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریکام Puricom ، تعویض فیلتر تصفیه آب روبن Roben و آرتک Artec و تعویض فیلتر تصفیه آب واتر سیف Water Safe مورد استفاده قرار میگیرد . از آنجایی که دستگاه های ذکر شده در بالا همگی استاندارد هستند فیلتر تصفیه آب سی سی کا برای تعویض فیلتر و سرویس تصفیه آب انواع برندهای تصفیه آب استفاده میگردد . فیلتر مرحله سوم تصفیه آب یعنی کربن بلاک مکمل فیلتر دوم بوده و مواد جانبی کلرامین و املاح باقی مانده از کلر آب آشامیدنی را تصفیه مینماید . این فیلتر علاوه بر این ، وظیفه محافظت از ممبران دستگاه تصفیه شما را نیز خواهد داشت و توانایی جلوگیری از عبور املاح درشت آب آشامیدنی همچون رسوبات را نیز دارد تا وارد لایه های ممبران نشود . البته توجه داشته باشید که عدم تعویض فیلتر تصفیه آب در زمان مناسب باعث میشود که این سه فیلتر خاصیت و عملکرد خود را به درستی ارائه ندهند و امکان صدمه دیدن ممبران و فیلترهای بالایی تصفیه آب شما نیز هست . جهت اطلاع از ترتیب مراحل فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی ، زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی و همچنین قیمت خرید فیلتر تصفیه آب خانگی میتوانید با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *