نمایندگی تعویض فیلتر تصفیه آب معصومی در تهران

شرکت معصومی یکی از بزرگترین وارد کنندگان قطعات و فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در قم ایران است . از انواع دستگاه تصفیه آب خانگی معصومی میتوان به دستگاه تصفیه آب آکوا کلر ، سافت واتر ، سی سی کا ، کریستال ، الترا تک Ultra Tec ، آر ایکس rx515 ، آرتک پیور artec pure و… اشاره نمود . تصفیه آرا نمایندگی تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران بوده و خدمات سرویس و تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران را به رایگان و تنها با پرداخت هزینه فیلترهای آب شیرین کن خانگی شما انجام خواهد داد . برای اطلاع از قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ، خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب و ثبت سفارش خدمات تعویض فیلتر آب تصفیه کن با کارشناسان فروش تصفیه آرا تماس حاصل فرمایید :

علیزاده 776 85 55 0912

تعویض فیلتر تصفیه آب معصومی

بهترین زمان مناسب تعویض فیلتر تصفیه آب معصومی

انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی معصومی از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران محسوب میگردند که فیلترهای این دستگاه ها ترتیب قرار گرفتن خاص خود را دارند . با توجه به این که این دستگاه ها به دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی Under Sink مشهورند و فیلتر آب شیرین کن خانگی آنها پس از رسیدن زمان مناسب باید تعویض شوند . عوارض دیر عوض کردن فیلتر تصفیه آب بسیار زیاد است و از مهمترین آنها میتوان به رسوب گرفتن در پمپ تصفیه آب و صدمه دیدن فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی اشاره نمود . پس از گذر زمان شش ماه میتوانید از فیلتر دستگاه تصفیه آب سی سی کا مجموعه سه عددی استفاده نمایید و بعد از یک سال و نیم نیز نیاز به تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای پیدا میکنید که در آن صورت از پک کامل فیلتر تصفیه آب معصومی با سه مدل ممبران مختلف با مارک ها و کیفیت ها و قیمت های متفاوت استفاده خواهید نمود .

دستگاه تصفیه آب معصومی با همین برند معصومی در واقع یک تصفیه آب خانگی مونتاژ ایران یا ایرانی است که به صورت نمادین و بیشتر جنبه تبلیعاتی برای انواع تصفیه آب خانگی اسمز معکوس این شرکت دارد . از مدل های مشابه آب شیرین کن خانگی معصومی میتوان به تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریکام ، تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریتک و تعویض فیلتر تصفیه آب artec اشاره نمود . خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب cck و تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر نیز از دستگاه های ساخته و مونتاژ شده ی همین شرکت میباشند که در سه مرحله و شش مرحله فیلتراسیون سرویس میشود .

برای مثال زمان تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر معصومی در سه مرحله فیلتر آب شیرین کن اول که به ترتیب فیلتر پلی پروپیلن ، فیلتر کربن اکتیو گرانول فعال ، فیلتر کربن بلاک هستند هر 4 الی 6 ماه است . این دستگاه تصفیه آب همچنین باید هر یک سال در دو فیلتر آب شیرین کن پست کربن خطی و فیلتر مینرال معدنی ساز سرویس شود . زمان تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب سافت واتر نیز هر یک سال و نیم تا دو سال انجام میگیرد .

تصفیه آب خانگی آرتک معصومی نیز با همین زمان سرویس میشود و بهترین زمان تعویض فیلتر تصفیه آب معصومی هر 6 ماه یک سال و یک سال و نیم است . اگر در تهران سکونت نداشته باشید میتوانید در صفحه چگونه فیلتر تصفیه آب را تعویض کنیم آموزش های لازم در این زمینه را مطالعه نمایید .

نمایندگی تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی معصومی

نحوه تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی معصومی

از آنجایی که دستگاه های شرکت معصومی قم همگی به یک نحو با یک مدل فیلتر آب شیرین کن خانگی مونتاژ و به فروش میرسند نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب در تمام آنها نیز به یک صورت و یک مدل بوده و تفاوتی ندارد . شما عزیزان پس از خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی نیاز به یک تکنسین فنی برای تعویض خواهید داشت و یا میتوانید خودتان به شخصه این سرویس آب تصفیه کن را انجام دهید . دستگاه تصفیه کننده آب خانگی خود را کمی در زیر سینک جلوتر بکشید تا به آن مسلط باشید . شیر ورودی دستگاه تصفیه کن آب را ببندید . در مرحله بعدی شیر مخزن تصفیه آب خانگی را نیز ببندید و شیر برداشت روی سینک را باز کنید تا آب موجود داخل دستگاه تصفیه کن آب نسبتا خالی گردد . معمولا در تمام پک انواع دستگاه تصفیه آب معصومی یک آچار حوزینگ برای عوض کردن فیلترهای پایینی موجود است .

میتوانید به سادگی از آچار حوزینگ آب شیرین کن برای باز کردن سه حوزینگ پایینی استفاده نمایید . تعویض فیلتر اول تصفیه آب اصول زیاد خاصی ندارد اما پس از تعویض دو فیلتر کربنی آب تصفیه باید عملیات کربن گیری دستگاه تصفیه آب خانگی را انجام دهید . برای این منظور ورودی ممبران مرحله چهارم را قطع کنید و شیر ورودی آب تصفیه را باز کنید تا 20 لیتر آب خالی گردد . کربن سیاه از ورودی ممبران خارج میشود . زیر ورودی ممبران یک ظرف یا پارچ قرار دهید تا آب سیاه کربن دار خالی شود . وقتی آب کاملا شفاف شد میتوانید شیر ورودی را ببندید تا ورودی ممبران را دوباره سر جای خود بزنید . فیلتر اول تایوانی معصومی املاح درشت آب آشامیدنی را تصفیه میکند . دو فیلتر کربنی دیگر کلر را از آب آشامیدنی به طور کامل حذف کرده و از ورود املاح درشت به ممبران تصفیه آب معصومی نیز جلوگیری خواهد نمود . قیمت فیلتر تصفیه آب معصومی بسیار مناسب و مقرون به صرفه است . البته این را هم توجه داشته باشید که فیلترهای ارزان قیمت تقلبی نیز در بازار تصفیه آب ایران بسیار زیاد هستند پس سعی کنید از مراکز معتبر فروش فیلتر تصفیه آب خانگی خریداری نمایید . برای مثال از شرکت تصفیه آرا میتوانید خدمات پس از فروش تصفیه آب را نیز دریافت کنید .

قیمت خرید اینترنتی فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی معصومی

خدمات پس از فروش تصفیه آب معصومی در تهران

یکی از مهمترین اصول نگهداری یک آب تصفیه کن خانگی خوب در تهران به موقع و آن تایم عوض کردن فیلترهای تصفیه آب است . در سراسر تهران بسیاری از دستگاه ها هستند که دیر تر از زمان مناسب آنها تعویض فیلتر میشوند و کیفیت آب آشامیدنی کاهش پیدا خواهد نمود . شما عزیزان با یک تماس تلفنی میتوانید به ثبت سفارش خرید فیلتر تصفیه آب خانگی و خدمات تعویض فیلتر بپردازید . از مزایای استفاده از خدمات شرکت تصفیه آرا اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر است که از اولین خرید شما در سیستم ثبت شده و در زمان های مشخص به شما یاد آوری خواهد شد که یک پوئن مثبت برای شما و دستگاه تصفیه آب شما میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *