قیمت تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی پیوریتک Puritec

دستگاه تصفیه آب خانگی پیوریتک نیز همانند انواع برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران دارای 6 فیلتره آب تصفیه کن خانگی هستند که هر کدام از آنها در بهترین زمان تعویض فیلتر تصفیه آب نیاز به سرویس و عوض شدن خواهند داشت . پک کامل فیلتر تصفیه آب و پک فیلتر سه گانه تصفیه آب در این موارد و به صورت دوره ای تعویض میشوند که میتوانید در صفحه قیمت تعویض فیلتر تصفیه آب با مشاهده انواع قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی به خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب بپردازید و یا با کارشناسان فروش تصفیه آرا برای ثبت سفارش تماس حاصل فرمایید . همانند دیگر برندهایی نظیر تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریکام ، تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر ، تعویض فیلتر تصفیه آب cck و تعویض فیلتر تصفیه آب artec در تمام تهران خدمات سرویس آب شیرین کن خانگی به رایگان برای شما عزیزان انجام خواهد شد و شما تنها هزینه فیلترهای دستگاه تصفیه کننده آب خانگی خود را خواهید پرداخت . با کارشناسان تصفیه آرا تماس بگیرید :

علیزاده 776 85 55 0912

قیمت نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب puritec پیوریتک

ترتیب قرار گرفتن فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی پیوریتک

ترتیب قرار گیری فیلترهای آب تصفیه کن خانگی در نحوه تعویض فیلتر آب تصفیه کن بسیار موثر است و همین موضوع که شما عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی در هر مرحله را بدانید میتواند به روش اصولی تعویض فیلتر آب تصفیه کن کمک شایانی نماید . دستگاه تصفیه آب Puritec دارای سه فیلتر به صورت عمودی در جلوی دستگاه و سه فیلتر آب تصفیه به صورت افقی در پشت یا بالای دستگاه تصفیه کن آب میباشد . سه فیلتر اول به صورت سه گانه باید در یک پکیج فیلتر تصفیه آب خانگی تعویض گردند . فیلتر های تصفیه آب به ترتیب فیلتر پلی پروپیلن pp ، فیلتر کربن اکتیو gac udf و فیلتر کربن بلاک cto است که سه فیلتر پیش تصفیه پیوریتک محسوب میگردند . تعویض فیلتر اول تصفیه آب خانگی توسط آچار حوزینگ انجام میشود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت . ترتیب مراحل فیلتر تصفیه آب خانگی در تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای نیز به این صورت است که فیلتر الیافی پلی پروپیلن ، فیلتر کربن اکتیو گرانول فعال ، فیلتر کربن بلاک سه فیلتر اول و فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی ، فیلتر پست کربن خطی تصفیه آب Post Carbon و فیلتر مینرال معدنی ساز نیز سه فیلتر بعدی و در واقع سه فیلتر اصلی هستند . خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب پیوریتک از نمایندگی تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریتک شرکت تصفیه آرا با بهترین فیلترها انجام میگیرد .

زمان تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریتک

طبیعتا هر فیلتر آب تصفیه کن در هر مرحله نیازمند تعویض دارد و زمان مناسب تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب puritech نیز بستگی به میزان مصرف و عمر مفید فیلترها خواهد داشت . فیلتر الیافی پیوریتک که وظیفه حذف رسوبات و تسویه آنها در آب را دارد در واقع به فیلتر 5 میکرون مشهور است . فیلتر الیافی مرحله اول تصفیه آب پیوریتک هر 4 الی 6 ماه عوض میگردد . فیلتر کربن اکتیو پیوریتک نیز کلر از آب آشامیدنی را تصفیه مینماید . حذف کلر از آب آشامیدنی با دستگاه تصفیه آب خانگی ro بهترین روش برای حذف این ماده از آب آشامیدنی لوله کشی شهری است . فیلتر کربن دانه ای نیز همانند فیلتر پ پ هر 4 الی 6 ماه سرویس و تعویض میشود .

فیلتر مرحله سوم آب تصفیه کن خانگی پیوریتک کربن بلاک با حذف مواد جانبی chlorine از آب آشامیدنی از ریزش مو و چروک شدن پوست بدن انسان جلوگیری خواهد نمود . این فیلتر که کربن فشرده از اجزای تشکیل دهنده آن است نیز هر 4 الی 6 ماه تعویض خواهد شد .

پس از تعویض فیلترهای مراحل 1و2و3 میرسیم به تعویض فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای Puritec ، در سرویس کامل تصفیه آب باید فیلتر های پنجم و ششم و فیلتر اصلی تصفیه آب یعنی ممبران مرحله چهارم نیز عوض شود . عمر مفید فیلتر پست کربن و مینرال که املاح معدنی مفیدی که در طی مراحل تصفیه آب حذف شده بودند را به آب اضافه نموده و طعم و بوی آب آشامیدنی را بهبود میبخشند نهایتا یک سال میباشد و پس از گذر یک سال از تعویض این دو فیلتر نیاز به تعویض مجدد آنها خواهید داشت .

تعویض ممبران تصفیه آب خانگی پیوریتک هم مثل انواع دیگر دستگاه آب شیرین کن خانگی اسمز معکوس هر یک سال و نیم الی دو سال انجام میشود . این فیلتر ممبران توانایی بی نظیری در حذف و تصفیه تمام املاح مضر آب آشامیدنی تا ابعاد بسیار ریز 0,0001 داشته و ساخت تایوان ، آمریکا و ژاپن در سه مدل مختلف است .

نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب Puritec

طرز تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریتک را به شما عزیزان آموزش میدهیم تا در صورتی که برای تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران تشریف ندارید بتوانید هر کجای ایران از خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب تصفیه آرا استفاده نموده و خودتان به سادگی این امر را انجام دهید . با بستن شیر ورودی تصفیه آب که یک شیر دسته گازی با روکش پلاستیکی آبی است و همچنین بستن شیر مخزن تحت فشار تصفیه آب میتوانید آب تصفیه کن پیوریتک خود را سرویس نمایید . از یک ظرف در زیر دستگاه تصفیه خود بهره بگیرید تا آب به کابینت شما نفوذ نکند . با آچار حوزینگ تصفیه آب پیوریتک که عمدتا با انواع دیگر آچار های داخل بازار متفاوت است میتوانید حوزینگ مراحل اول دوم و سوم آب تصفیه را باز کنید . پس از این امر میتوانید مجموعه سه عددی فیلترهای دستگاه خود را عوض کنید . دقت کنید که آب بندی کردن دستگاه puritec در نحوه تعویض فیلتر آن بسیار اهمیت دارد . اکثرا این دستگاه از حوزینگ های دوبل اورینگ بهره میگیرد و در صورتی که دستگاه شما نشتی داد پیشنهاد میکنیم حوزینگ دستگاه خود را دوباره باز و بسته کنید و اورینگ واشر حوزینگ را در سر جای خود در بالای رزوه ها قرار دهید . پس از آب بندی کامل دستگاه puritec خود میتوانید شیر ورودی و شیر مخزن را باز کنید .

خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب پیوریتک در سراسر تهران با ارسال و تعویض رایگان به همراه خواهد بود اما پس از تعویض سه فیلتر پایینی نیاز به کربن گیری دستگاه تصفیه آب خانگی و هواگیری آن پیدا میکنید که در صورتی که از این موضوعات و اصول آنها اطلاعی ندارید میتوانید از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید . تصفیه آرا مرکز فروش فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و ایران بوده و قیمت روز آنلاین انواع فیلتر نیمه صنعتی و خانگی آب تصفیه کن را میتوانید از کارشناسان فروش شرکت دریافت نمایید .

Incoming search terms:

  • https://www tasfiyeara com/replacement-puritec-water-purifier-filters-price/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *