قیمت و نحوه تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی

انواع آب تصفیه کن خانگی تایوانی که در مراکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در کرج و تهران عرضه و به فروش میرسند پس از نصب در زمان مناسب تعویض فیلتر تصفیه آب نیاز به سرویس دارند و این امر باید به صورت دوره ای همچون سرویس دوره ای خودرو انجام گردد تا کیفیت آب آشامیدنی کاهش پیدا نکند و از آب آشامیدنی تصفیه شده مناسب و استاندارد استفاده نمایید . خوشبختانه هزینه تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی آنچنان زیاد نیست و بسیار از بطری های آب معدنی که معلوم نیست واقعا آب معدنی هم باشند مقرون به صرفه تر و بهتر است . جهت اطلاع از قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و ثبت سفارش خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب میتوانید به صفحه تعویض فیلتر تصفیه آب مراجعه نمایید یا با کارشناسان فروش تصفیه آرا تماس حاصل فرمایید :

علیزاده 776 85 55 0912

نحوه تعویض فیلتر آب تصفیه کن

انواع دستگاه آب تصفیه کن خانگی

دستگاه های تصفیه آب خانگی و آب تصفیه کن که به صورت زیر سینکی نصب میشوند مدل های متفاوتی دارند . برخی از این دستگاه ها ، دستگاه تصفیه آب خانگی کیسی رومیزی یا زیرسینکی هستند . برخی دیگر دستگاه تصفیه آب خانگی بدون پمپ و مخزن الترافیلتراسیون یو اف UF هستند و برخی دیگر دستگاه تصفیه آب خانگی RO اسمز معکوس زیر سینکی هستند که برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی از میان دسته سوم میباشند و دلیل آن هم استفاده از یک شاسی پایه دار برای این دستگاه ها و همچنین سیستن حرفه ای تصفیه آب آشامیدنی است که انواع آب تصفیه کن تایوانی از آن بهره میگیرند . خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به همراه خود خدمات پس از فروش هم دارد و یکی از این خدمات تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی در تهران است . شما عزیزان پس از تهیه آب شیرین کن خانگی خود نیاز به یاد آوری زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب و همچنین تعویض فیلتر سه گانه تصفیه آب و حتی تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای پیدا خواهید کرد .

از مارک های معروف بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی که فیلترهای با کیفیت و مرغوبی هم از این برندها در بازار فروش فیلتر آب عرضه میشوند میتوان به تعویض فیلتر تصفیه آب CCK ، تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر ، تعویض فیلتر تصفیه آب ARTEC و تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریکام اشاره نمود . پیشنهاد میشود اگر فنی نیستید از خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران استفاده نمایید . در این خدمات کارشناسان فنی تصفیه آرا پک کامل فیلتر تصفیه آب یا فیلتر های سه گانه تصفیه آب شما را به رایگان تعویض میکنند و شما تنها قیمت فیلتر آب تصفیه کن را خواهید پرداخت .

آموزش تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی

آموزش طرز تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در سه مرحله پایین به سادگی تعویض و باز و بسته میشوند . به همین جهت به شما آموزش تعویض فیلتر های مراحل 1 و 2 و 3 آب تصفیه کن خانگی را توضیح میدهیم . البته تعویض فیلتر های بالایی تصفیه آب نیز کار خیلی دشواری نیست اما در صورتی که فیلتر های بالایی را جا به جا و سر و ته ببندید ممکن است آب آشامیدنی تصفیه نشود . کربن داخل مخزن تصفیه آب شما برود و مشکلاتی از این قبیل بوجود خواهد آمد .

برای تعویض فیلتر اول آب تصفیه کن خود ابتدا شیر ورودی آب تصفیه را ببندید . شیر مخزن آب تصفیه کن را نیز ببندید و شیر روی سینک را باز کنید . بگذارید کمی آب تصفیه کن شما از آب خالی شود سپس با قرار دادن یک ظرف زیر دستگاه و حوزینگ فیلتر مرحله اول با آچار حوزینگ آن را باز کنید . باز کردن حوزینگ های پایینی آب تصفیه کن خانگی کار ساده ای است البته اگر رسوب نکرده باشد و سفت نشده باشد . معمولا اگر در زمان های مناسب دستگاه خود را تعویض فیلتر کرده باشید نباید حوزینگ ها زیاد محکم باشند چون فقط در صورتی که از زمان تعویض فیلترهای آب تصفیه کن گذشته باشد و آب به رزوه های حوزینگ نفوذ کرده و رسوب کرده باشد حوزینگ ها محکم و سفت و سخت باز خواهند شد . پس از باز کردن حوزینگ فیلتر جدید آب تصفیه را جایگزین فیلتر قبلی نمایید و حوزینگ را ببندید .

باز کردن حوزینگ مرحله دوم آب تصفیه کن به همان شیوه که برای مرحله اول استفاده نمودید انجام میگیرد اما مسئله مهم تر این است که پس از تعویض فیلتر کربن اکتیو و کربن بلاک یعنی مراحل دوم و سوم آب تصفیه ، باید کربن گیری دستگاه تصفیه آب خانگی را نیز انجام دهید که آن را هم توضیح خواهیم داد .

مرحله سوم آب شیرین کن خانگی خود را نیز همچون دو مرحله اول باز و بسته کرده و فیلترهای نو و جدید را جایگزین فیلترهای آب تصفیه کن کثیف و اشباع شده نمایید . زمان تعویض فیلتر آب تصفیه کن در مراحل پایینی هر 4 الی 6 ماه است .

پس از عوض کردن هر سه فیلتر تصفیه آب تایوانی که میتوانید از صفحه فیلتر دستگاه تصفیه آب سی سی کا مجموعه سه عددی خریداری نمایید حال نیاز به کربن گیری آب تصفیه کن خود پیدا میکنید . برای این منظور ورودی ممبران فیلتر مرحله چهارم را از اتصال خارج نمایید و شیر ورودی آب تصفیه را باز کنید . شلنگ ورودی ممبران را در یک ظرف یا پارچ بگیرید و اجازه دهید 20 لیتر آب خارج شود تا کربن موجود در مراحل دوم و سوم کاملا پاکسازی شود . پس از شفاف شده آب ورودی ممبران آب تصفیه کن را به حوزینگ ممبران وصل کنید و شیر ورودی و شیر مخزن تصفیه آب خانگی را باز کنید . اجازه دهید تا مخزن کاملا پر شود . مدت زمان پر شدن مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی 20 الی 30 دقیقه است . دو بار مخزن را خالی و پر کنید تا مخزن آب تصفیه را نیز شستشوی کامل داده باشید و سپس میتوانید از آب آشامیدنی تصفیه شده استفاده نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *