خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریکام Puricom

دستگاه تصفیه آب تایوانی Puricom جزو برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران بود که متاسفانه مدل های اصلی آن در بازار ایران یافت نمیشود اما اگر از آن دست افرادی هستید که به خرید دستگاه تصفیه آب خانگی پیوریکام پرداخته اید و حال پس از گذشت زمان و رسیدن زمان تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریکام قصد سرویس آب تصفیه کن خانگی خود را دارید پیشنهاد میکنیم از خدمات پس از فروش تصفیه آب Puricom استفاده نموده و دستگاه تصفیه خود را هر جای تهران که سکونت دارید به ما بسپارید . خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران از مهم ترین نکات مهم خرید دستگاه تصفیه آب خانگی است زیرا تعویض نکردن به موقع فیلترهای تصفیه آب پیوریکام میتواند موجب کاهش کیفیت آب آشامیدنی خروجی تصفیه شده شما شود . جهت اطلاع از قیمت فیلتر تصفیه آب Puricom ، نحوه تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب پیوریکام و خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی پیوریکام تایوان میتوانید با کارشناسان فروش تصفیه آرا تماس حاصل فرمایید :

علیزاده 776 85 55 0912

تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریکام

نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریکام

دستگاه تصفیه آب پیوریکام همچون انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ، زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خود را داشته و سرویس این دستگاه ها نیاز به متخصص این کار دارد . البته ناگفته نماند که شرکت تصفیه آرا ، تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای شما را به رایگان انجام می دهد و شما عزیزان تنها قیمت پک کامل فیلتر تصفیه آب یا پک فیلتر سه مرحله ای پایین تصفیه آب که به فیلتر دستگاه تصفیه آب سی سی کا مجموعه سه عددی معروف است را میپردازید . اما شاید کنجکاو باشید که اطلاعات بیشتری راجع به فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی به ترتیب داشته باشید و طرز تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی را آموزش ببینید که ما توضیحاتی در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم . یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای زیر سینکی Puricom که دارای پمپ و مخزن تحت فشار تصفیه آب خانگی باشد به سیستم اسمز معکوس 50 گالن معروف است . یعنی دستگاه آب تصفیه کن خانگی که روزانه توان تصفیه ی تا 200 لیتر آب آشامیدنی شهری را داشته باشد و آب را با بهترین سختی در اختیار شما قرار خواهد داد . این دستگاه های تصفیه آب Puricom معمولا دارای سه مرحله فیلتر پیش تصفیه تایوانی ، یک مرحله فیلتر ممبران اسمز معکوس آمریکایی یا ژاپنی یا تایوانی و دو الی سه مرحله فیلتر پس از تصفیه ی آب آشامیدنی هستند که هر کدام از این فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی پیوریکام وظیفه و عملکرد خاص خود را دارند و زمان تعویض آنها نیز متفاوت است . سه مرحله اول به این صورت و به صورت مرحله به مرحله تعویض میگردند :

تعویض فیلتر تصفیه آب Puricom

  1. ابتدا در مرحله اول شیر ورودی تصفیه آب پیوریکام را ببندید . شیر ورودی همان شیر استیل کروم است که زیر سینک شما و متصل به شیر پیسوار تعبیه شده است تا یک خروجی برای آب ورودی دستگاه تصفیه آب Puricom از آب واحد شما گرفته شود . این شیر که به راحتی با دست بسته میشود را در حالت 90 درجه قرار دهید تا بسته شود اما توجه نمایید که نباید زور زیادی به این شیر وارد کنید و به نحوه اشتباه ببندید چون امکان شکستن این شیر پیوریکام وجود دارد و در آن صورت به مشکل بر خواهید خورد .
  2. مخزن تصفیه آب خانگی پیوریکام یک مخزن تحت فشار تصفیه آب است . شیر ورودی و خروجی مخزن آب تصفیه کن خانگی پیوریکام یک شیر پلاستیکی است و به سادگی میتوان آن را بست . این شیر را ببندید . بستن شیر مخزن پیوریکام نیز به سادگی انجام میشود اما مواردی پیش آمده که با دست زدن به شیر مخزن و فشار زیاد شیر شکسته است . دقت کنید که به آرامی این کار را انجام دهید چون در صورت شکسته شدن شیر آب داخل مخزن تحت فشار با فشار زیاد نشتی خواهد کرد .
  3. طرز تعویض فیلتر اول تصفیه آب Puricom CE6 به این صورت است که یک ظرف زیر حوزینگ شفاف این دستگاه تصفیه آب قرار میدهید و حوزینگ فیلتر مرحله اول را باز میکنید . همچون تعویض فیلتر تصفیه آب cck یا تعویض فیلتر تصفیه آب artec و یا تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر این دستگاه تصفیه کننده آب نیز با یک آچار حوزینگ تحویل شما عزیزان شده است و با همان آچار میتوانید حوزینگ های مراحل پایینی را باز کنید . دقت کنید که وقتی دستگاه آب تصفیه کن رو به روی شما قرار دارد باید آچار حوزینگ را به چپ بپیچید تا حوزینگ پیوریکام باز شود و برای بستن حوزینگ نیز همین عمل را برعکس انجام دهید .
  4. با باز کردن حوزینگ فیلتر مرحله اول تصفیه آب پیوریکام میتوانید فیلتر کثیف شده را از حوزینگ خارج کرده و فیلتر جدید را جایگزین نمایید . این فیلتر پلی پروپیلن pp تصفیه آب پیوریکام است که املاح درشت آب آشامیدنی تا ابعاد 5 میکرون را حذف و تصفیه مینماید به همین جهت تعویض این فیلتر و جمع شدن آلودگی در این فیلتر آب تصفیه کن خانگی به چشم می آید . شما عزیزان میتوانید هر سه مرحله فیلتر تصفیه آب پایین دستگاه خود را با خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب از تصفیه آرا تهیه نمایید .
  5. فیلترهای مراحل دوم و سوم آب تصفیه کن پیوریکام را نیز به همین روش تعویض فیلتر نمایید . البته دقت کنید که پس از تعویض فیلتر های کربن اکتیو و کربن بلاک باید ورودی فیلتر ممبران تصفیه آب را قطع کنید و دستگاه تصفیه آب خانگی خود را از کربن خالی نمایید که به این شیوه کربن گیری دستگاه تصفیه آب خانگی نیز گفته میشود که در مقاله های سایت میتوانید آموزش تصویری کربن گیری تصفیه آب خانگی را مشاهده نمایید .
  6. پس از عوض کردن فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی به ترتیب میتوانید شیر مخزن و شیر ورودی آب تصفیه را باز کنید و اجازه دهید تا دستگاه کمی کار کند . پیشنهاد میشود برای یک دست شدن آب آشامیدنی تصفیه شده و شستشوی مخزن تصفیه آب ، مخزن را دو الی سه مرتبه خالی و پر نمایید .

قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی پیوریکام puricom

طرز صحیح تعویض فیلتر تصفیه آب Puricom CE6 به صورت بالا بود که برای شما دوستان در شش مرحله توضیح کامل داده شد . البته این تنها تعویض فیلترهای پایینی دستگاه تصفیه آب شما بود و فیلتر ممبران پیوریکام ، فیلتر پست کربن پیوریکام و فیلتر مینرال پیوریکام که سه فیلتر بالای دستگاه شما هستند توضیح داده نشد . زیرا تعویض فیلترهای بالایی نیازمند اطلاعات فنی ، دقت بالا و توانایی آب بندی نمودن دستگاه تصفیه را دارد که در صورتی که خودتان تعویض کنید ممکن است این موارد را رعایت نکنید . پیشنهاد میکنیم اگر در غرب تهران ، شرق تهران ، شمال تهران و یا جنوب تهران زندگی میکنید مطلب چگونه فیلتر تصفیه آب را تعویض کنیم را مطالعه نموده و یا برای استفاده از خدمات پس از فروش تصفیه آب پیوریکام از نمایندگی تعویض فیلتر تصفیه آب Puricom ، شرکت تصفیه آرا درخواست خدمات نمایید . تکنسین های فنی شرکت در بهترین زمان تعویض فیلتر تصفیه آب دستگاه شما را تعویض فیلتر خواهند نمود .

زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی Puricom

طرز صحیح تعویض فیلتر این دستگاه تصفیه را به شما دوستان توضیح دادیم . زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی پیوریکام نیز به شرح زیر میباشد . جهت اطلاع از قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و هزینه تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب با ما تماس بگیرید :

  • فیلتر مرحله اول دوم سوم پیوریکام : هر 4 الی 6 ماه
  • فیلتر ممبران مرحله چهارم پیوریکام : هر یک سال و نیم
  • فیلتر مرحله پنجم و ششم پیوریکام : هر یک سال
  • زمان تعویض پک کامل فیلتر تصفیه آب پیوریکام : هر یک سال و نیم الی دو سال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *