خدمات تعویض فیلتر اول دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر اول دستگاه تصفیه آب خانگی به همراه فیلترهای مراحل دوم و سوم و به ترتیب در یک پک فیلترهای پیش تصفیه تعویض میگردند . نحوه تعویض فیلتر اول تصفیه آب خانگی کار سخت و دشواری نیست اما فیلترهای دوم و سوم که باید همزمان با تعویض مرحله اول عوض شوند باید طبق اصول بک واش شستشوی درست انجام شوند که به این روش کربن گیری دستگاه تصفیه آب خانگی میگویند . از بهترین فیلترهای آب تصفیه کن خانگی میتوان به فیلتر دستگاه تصفیه آب سی سی کا مجموعه سه عددی اشاره کرد . جهت اطلاع از قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران پیشنهاد میکنیم به صفحه تعویض فیلتر تصفیه آب مراجعه نموده و یا با کارشناسان فروش تصفیه آرا تماس حاصل فرمایید :

علیزاده 776 85 55 0912

تعویض فیلتر اول تصفیه آب

عملکرد فیلتر مرحله اول دستگاه تصفیه آب خانگی

قبل از هر چیزی باید بدانید که اصلا یک فیلتر الیافی از چه جنسی تولید شده و وظیفه آن چیست . فیلتر پلی پروپیلن الیافی که به فیلتر pp تصفیه آب نیز معروف است دقیقا همچون یک صافی عمل کرده و عملکرد آن حذف و تصفیه املاح درشت موجود در آب آشامیدنی همچون رسوبات ، شن و ماسه و گل و لای است . از دیگر املاحی که این فیلتر آب تصفیه کن خانگی حذف میکند میتوان به زنگ لوله که در انواع لوله گالوانیزه لوله کشی آب شهری موجود است اشاره کرد . حتما تا به حال برای شما پیش آمده که به مسافرت رفته باشید و پس از برگشتن از مسافرت شیرهای آب ظرفشویی و روشویی را که باز میکنید آب ابتدا کمی به رنگ قهوه ای و قرمز کثیف بوده و سپس شفاف شده است . این دقیقا همان رسوبات و زنگ لوله است که در یک جا جمع میگردد . فیلتر الیافی تصفیه آب cck که در انواع سایز فیلتر الیافی 10 اینچ خانگی ، فیلتر الیافی 20 اینچ اسلیم جامبو ، فیلتر الیافی 30 اینچ اسلیم و فیلتر الیافی 40 اینچ cck تولید میشود املاح آب تا ابعاد 5 میکرون را تصفیه مینماید . اما از کجا بدانیم که بهترین زمان تعویض فیلتر تصفیه آب در مراحل 1 و 2 و 3 چه زمانی است ؟ معمولا برای فیلتر اول آب شیرین کن خانگی شما یک محفظه حوزینگ شفاف قرار میدهند که وقتی فیلتر کثیف و اشباع میگردد میتوان فیلتر آب را مشاهده نمود . در صورتی که میبینید فیلتر آب تصفیه شما از رنگ سفید به رنگ قهوه ای قرمز درآمده است دستگاه شما نیاز به تعویض فیلتر خواهد داشت . اما چگونه فیلتر تصفیه آب را تعویض کنیم ؟ و زمان تعویض فیلتر اول دستگاه تصفیه آب تایوانی زیر سینکی چه زمانی است ؟

نحوه تعویض فیلتر اول تصفیه آب

زمان تعویض فیلتر اول تصفیه آب خانگی

زمان تعویض فیلتر مرحله اول دستگاه تصفیه آب خانگی شما با هر برندی که باشد بستگی به مصرف شما ، منطقه سکونت شما و میزان رسوبات موجود در آب آشامیدنی شما خواهد داشت . اما معمولا فیلترهای پایینی دستگاه تصفیه آب خانگی به روش اسمز معکوس هر 4 الی 6 ماه تعویض میشوند . این در نهایت زمانی است که شما میتوانید برای سرویس دستگاه خود صبر کنید و سعی کنید که از این زمان بیشتر نشود چون با اشباع شدن فیلتر رسوبات از فیلتر اول تصفیه آب خانگی عبور کرده و به فیلترهای بالایی تصفیه آب خواهد رسید . از عوارض عوض نکردن فیلتر تصفیه آب میتوان این موضوع را گفت که اگر فیلترهای پایینی در تاریخ درست و زمان مناسب تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی عوض نشوند فیلترهای بالایی صدمه دیده و زودتر نیاز به تعویض پیدا خواهند نمود در آن صورت باید زودتر به خرید پک کامل فیلتر تصفیه آب خانگی اقدام نمایید و این تنها به علت دیر عوض کردن فیلترها است .

عوض کردن فیلتر اول تصفیه آب در برندهای مختلف یکسان است . برای مثال تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر Soft Water شماره یک با تعویض فیلتر تصفیه آب cck مرحله اول با تعویض فیلتر تصفیه آب artec با تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریکام Puricom و تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریتک Puritec ، واتر سیف و دیگر برندها تفاوتی ندارد .

قیمت فیلتر الیافی 5 میکرون مرحله اول تصفیه آب

فیلتر الیافی 5 میکرون تصفیه آب برای سراسر غرب تهران ، شرق تهران ، جنوب تهران ، شمال تهران به همراه فیلتر مراحل دوم و سوم در یک پکیج تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی ارائه میگردد و تعویض و ارسال فیلترهای آب تصفیه نیز رایگان بوده و شما عزیزان تنها قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی خود را پرداخت خواهید نمود . جهت اطلاع از انواع قیمت فیلتر تصفیه آب و خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب میتوانید با کارشناسان مرکز پخش و فروش فیلتر تصفیه آب خانگی در تهران شرکت تصفیه آرا تماس حاصل فرمایید .

قیمت تعویض فیلتر اول دستگاه تصفیه آب خانگی

آموزش نحوه تعویض فیلتر اول تصفیه آب

برای تعویض فیلتر اول تصفیه آب و مراحل دوم و سوم به ترتیب مراحلی که به شما آموزش میدهیم را انجام دهید . ابتدا شیر گازی ورودی آب شهری به دستگاه تصفیه آب خانگی را ببندید تا آب داخل دستگاه تصفیه آب تایوانی شما قطع گردد . سپس شیر مخزن تصفیه آب خانگی را نیز ببندید تا آب از مخزن نیز خروج پیدا نکند . بعد شیر بهداشتی برداشت تصفیه آب که روی سینک قرار گرفته را باز کنید تا آب تا میزان لازم از دستگاه خروج پیدا نماید .

پس از انجام این امور پمپ تصفیه آب خود را از برق بکشید تا برق پمپ و شیرهای برقی تصفیه آب خانگی شما قطع شود . یک ظرف بزرگ زیر دستگاه آب شیرین کن خانگی خود قرار دهید یا یک ظرف که زیر حوزینگ شماره یک تصفیه آب هم قرار بگیرد کفایت میکند . آچار حوزینگ را داخل محفظه فیلتر قرار داده و به طرف عقربه های ساعت بچرخانید تا حوزینگ مرحله اول باز شود . پس از باز کردن حوزینگ مرحله اول فیلتر جدید تصفیه آب را جایگزین فیلتر قبلی کنید و برعکس عقربه های ساعت آچار حوزینگ را بچرخانید تا محفظه بسته شود . شیر ورودی و شیر مخزن تصفیه آب خانگی خود را باز کنید تا آب به داخل دستگاه ورود پیدا کند . برق پمپ را نیز وصل نمایید . به همین سادگی فیلتر اول تصفیه آب را میتوانید تعویض کنید . اگر دستگاه تصفیه آب شما آب بندی نشد میتوانید حوزینگ را دوباره باز کرده و به دور رزوه های آن نوار تفلون پهن صنعتی بپیچید . توجه کنید که حوزینگ فیلتر اول دوم و سوم تصفیه آب دارای یک واشر است که در صورتی که در زمان بستن این واشر گاز گرفته شود و پاره شود دستگاه تصفیه شما آب بندی نمیشود پس سعی کنید این عمل را با حوصله و به آرامی انجام دهید . داشتن ابزارهای لازم برای آب بندی نمودن دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل یکی از ضرورت های انجام این کار است زیرا بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی نیز میتواند آب بندی نشود و باید برای آب بندی کردن آن و جلوگیری از نشتی دادن دستگاه کمی فنی باشید .

خدمات تعویض فیلتر مرحله اول pp الیافی 5 میکرون تصفیه آب

خرید اینترنتی فیلتر اول تصفیه آب خانگی

فیلتر مرحله اول تصفیه آب ، فیلتر مرحله دوم تصفیه آب و فیلتر مرحله سوم تصفیه آب خانگی در یک پکیج سه مرحله ای فیلتر تصفیه آب ارائه و به فروش میرسند و شما عزیزان برای خرید آنلاین فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی به صورت عمده و تک میتوانید سفارش خود را به صورت تلفنی با کارشناسان فنی تصفیه آرا مطرح نمایید تا تکنسین های شرکت امر شما را در اسرع وقت و با بهترین قیمت و کیفیت انجام دهند . از افتخارات شرکت تصفیه آرا ارائه خدمات پس از فروش تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در سراسر تهران در سریع ترین زمان ممکن است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *