بهترین زمان تعویض فیلتر تصفیه آب

سرویس و تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی تایوانی مسئله مهمی است که باید به صورت اصولی و در زمان مناسب تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی انجام گردد . عدم تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی همانطور که قبلا هم اشاره کردیم میتواند باعث بروز معایب زیادی شود که به آن میپردازیم . اگر در تهران زندگی میکنید و به دنبال مرکز فروش فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران هستید تا از خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران استفاده نمایید پیشنهاد میکنیم با کارشناسان فروش تصفیه آرا تماس حاصل فرمایید تا با بهترین مارک فیلتر تصفیه آب خانگی دستگاه شما عزیزان را سرویس و تعویض فیلتر نمایند :

علیزاده 776 85 55 0912

از آنجایی که تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای شما در 6 مرحله فیلتراسیون انجام میگردد زمان تعویض هر یک از فیلترهای تصفیه آب خانگی نیز متفاوت بوده و باید دقت گردد تا در بهترین زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی خود را انجام دهید . همچنین برای تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی باید به این نکته توجه شود که ترتیب مراحل فیلترهای تصفیه آب به درستی دقت شده و طبق ترتیب قرار گرفتن آنها فیلترها نیز عوض شوند . قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی با بهترین کیفیت توسط شرکت تصفیه آرا در سراسر ایران و با ارسال و تعویض رایگان به فروش میرسند . اگر در تهران زندگی نمیکنید میتوانید از خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب خانگی این شرکت بهره بگیرید و با ثبت سفارش تلفنی انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب خود را از فروشگاه آنلاین فیلتر تصفیه آب تصفیه آرا خریداری نمایید .

مراحل فیلترهای دستگاه تصفیه آب تایوانی اسمز معکوس به شرح زیر هستند :

  • فیلتر پلی پروپیلن مرحله اول شماره یک 1 تصفیه آب
  • فیلتر کربن اکتیو گرانول مرحله دوم شماره دو 2 تصفیه آب
  • فیلتر مرحله سوم کربن بلاک مرحله سوم شماره سه 3 تصفیه آب
  • فیلتر ممبران مرحله چهارم شماره 4 تصفیه آب خانگی
  • فیلتر پست کربن خطی مرحله پنجم شماره پنج 5 تصفیه آب خانگی
  • فیلتر مینرال معدنی ساز مرحله ششم شماره شش 6 دستگاه تصفیه آب

برای خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای از فیلترهای ذکر شده در بالا به ترتیب استفاده میگردند . اما فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی در چه زمانی باید عوض شوند ؟

بهترین زمان تعویض فیلتر تصفیه آب

زمان تعویض فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر الیافی pp مرحله اول است که شن ، ماسه ، گل و لای و رسوبات آب آشامیدنی لوله کشی شهری را تسفیه مینماید . این فیلتر معمولا در حوزینگ شفاف قرار میگیرد تا زمانی که کثیف میشود شما متوجه آن شده و فیلتر را عوض نمایید . فیلتر الیافی تصفیه آب خانگی معمولا در یک پک فیلتر دستگاه تصفیه آب سی سی کا مجموعه سه عددی سه مرحله ای قرار میگیرد . البته در یک پک کامل فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای سی سی کا نیز میتوانید در مرحله اول این فیلتر را مشاهده نمایید . این فیلتر مرحله اول الیافی بستگی به مصرف و منطقه سکونت شما زمان تعویض متفاوتی دارد اما بهترین زمان مناسب تعویض فیلتر مرحله اول تصفیه آب هر 4 الی 6 ماه است .

زمان تعویض فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو گرانول نیز همانند فیلتر مرحله اول الیافی بوده و هر شش ماه یک پک سه مرحله ای فیلتر تصفیه آب نیاز به تعویض پیدا میکند . وظیفه فیلتر کربن فعال تصفیه آب خانگی حذف کلر از آب آشامیدنی است که در صورتی که دیر عوض شود نمیتواند کلر از آب آشامیدنی را تصویه نماید که این باعث ریزش مو و چروک شدن پوست بدن انسان میگردد . پس بهترین زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب اول و دوم هر چهار تا شش ماه میباشند .

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک cto یک فیلتر محافظ ممبران است . ممبران قلب اصلی و فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است که در صورت صدمه دیدن نمیتواند آب آشامیدنی را تصفیه کند . برای همین فیلتر مرحله سوم کربن بلاک که یک فیلتر ذغالی فشرده است قبل از ممبران قرار گرفته تا هم مواد جانبی کلر را حذف کند و هم از ممبران تصفیه آب خانگی محافظت نماید . بهترین زمان تعویض فیلتر تصفیه آب مرحله سوم نیز هر شش ماه میباشد .

بهترین زمان تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی

بهترین زمان تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی

ممبران تصفیه آب خانگی یک فیلتر بسیار ریز بافت بوده که توانایی حذف تمام املاح مضر آب آشامیدنی تا ابعاد 0,0001 میکرون را دارد . این فیلتر که یک فیلتر تایوانی آمریکایی و ژاپنی با مدل های مختلف و کیفیت های متفاوت است املاح مضری همچون نیترات ، نیتریت ، آرسنیک ، آلومینیوم را حذف و تصفیه مینماید و به فاضلاب زیر سینک هدایت میکند . ممبران تصفیه آب 50 گالن است و روزانه توانایی تصفیه ی 200 لیتر آب آشامیدنی را دارد . عمر مفید فیلتر ممبران تصفیه آب نهایتا یک سال و نیم بوده و بهترین زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی ممبران یک سال و نیم پس از مصرف است .

بهترین زمان تعویض فیلتر پست کربن مینرال دستگاه تصفیه آب

زمان تعویض فیلتر پست کربن و مینرال دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی و فیلتر مرحله ششم مینرال معدنی ساز هستند که وظایف بسیار مهمی در دستگاه آب شیرین کن خانگی شما دارند . پست کربن وظیفه شیرین کردن بو ، طعم و رنگ آب آشامیدنی تصفیه شده شما را دارد که تصفیه آب تایوانی شما با این فیلتر به بهترین دستگاه آب شیرین خانگی تبدیل میگردد . از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران میتوان به دستگاه تصفیه آب CCK اورجینال تایوان اشاره نمود که آموزش تعویض فیلتر تصفیه آب CCK را نیز میتوانید در تصفیه آرا مطالعه و مشاهده نمایید . فیلتر مینرال نیز که روی انواع دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای مرحله آخر تصفیه ی آب آشامیدنی است املاح مفیدی که در طی مراحل تصفیه حذف شده بودند را به آب آشامیدنی شما باز میگرداند . این فیلتر سختی تی دی اس آب آشامیدنی را به بهترین سختی آب برای آشامیدن میرساند .

بهترین زمان برای عوض کردن دو فیلتر آخر دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای هر یک سال است زیرا املاح معدنی مفید که در مرحله ششم قرار گرفته اند پس از گذشت یک سال تمام شده و سختی آب کاهش پیدا خواهد کرد که این موضوع برای بدن انسان مضر است . همچنین میتوانید آموزش تعویض فیلتر را در صفحه چگونه فیلتر تصفیه آب را تعویض کنیم مطالعه نمایید .

خدمات تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

تصفیه آرا بزرگترین بورس مرکز فروش فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران مفتخر است که به انجام خدمات پس از فروش انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران میپردازد و با بهره گیری از بهترین و مجرب ترین کارشناس ها در بهترین زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب شما را به صورت اصولی انجام خواهد داد . جهت اطلاع از قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب پیشنهاد میکنیم با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت سرویس تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی برای شما انجام شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *