تعویض فیلتر تصفیه آب CCK + قیمت و آموزش

هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی سی سی کا با توجه به این موضوع که دستگاه تصفیه آب cck اصل تایوان بوده و جزو برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی نیز محسوب میشود قیمت بسیار مقرون به صرفه و مناسبی دارد . دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای سی سی کا ، شامل شش فیلتره اسمز معکوس میباشد که مجموعه سه عددی فیلتر تصفیه آب cck ، هر شش ماه نیاز به تعویض پیدا نموده تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای cck نیز هر یکسال و نیم انجام میگیرد . جهت اطلاع از قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کی و خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب cck و همچنین درخواست خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب cck میتوانید با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آرا تماس حاصل فرمایید:

علیزاده 776 85 55 0912

تعویض فیلتر تصفیه آب CCK

آموزش تعویض فیلتر تصفیه آب CCK

تعویض فیلتر تصفیه آب cck در مراحل مختلف به روش ها و نحوه های گوناگون انجام میگیرد . ترتیب مراحل فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا تایوان cck Taiwan به شرح زیر میباشد :

  • فیلتر تصفیه آب پلی پروپیلن سی سی کا cck
  • فیلتر تصفیه آب کربن فعال گرانول سی سی کا cck
  • فیلتر تصفیه آب کربن بلاک سی سی کا cck
  • فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی فیلمتک آمریکا
  • فیلتر تصفیه آب پست کربن خطی سی سی کا cck
  • فیلتر تصفیه آب مینرال معدنی ساز سی سی کا cck

این ترتیب قرار گرفتن فیلتر های دستگاه تصفیه آب خانگی که در بالا ذکر شد برای انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی 6 مرحله ای میباشد هر چند که دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای قلیایی cck و دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای قلیایی cck نیز در بازار موجود بوده و برای تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی خود در صورتی که دستگاه شما 7 فیلتره یا 8 فیلتره است باید هر هفت یا هشت مرحله تعویض گردند . خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب cck را از کارشناسان تصفیه آرا ثبت سفارش کنید تا با بهترین قیمت و در اسرع وقت فیلترهای آب شیرین کن خانگی شما را عوض نمایند . در زیر به آموزش تعویض فیلترهای سه مرحله ای پایین تصفیه آب زیر سینکی cck میپردازیم .

قیمت هزینه تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب cck سی سی کا

آموزش تعویض فیلتر مرحله اول تصفیه آب cck

فیلتر مرحله اول شماره یک تصفیه آب cck فیلتر الیافی همانند پنبه فشرده تولید شده است که در مدل های صنعتی و نیمه صنعتی فیلتر پلی پروپیلن اسلیم 20 اینچ ، فیلتر پلی پروپیلن اسلیم 30 اینچ ، فیلتر پلی پروپیلن اسلیم 40 اینچ نیز تولید و به فروش میرسد . فیلتر الیافی سی سی کا اصل تایوان توانایی حذف املاح درشت آب همانند شن و ماسه و گل و لای را دارد و کثیف شدن آن به دلیل شفاف بودن محفظه این فیلتر مشخص است . زمان مناسب تعویض فیلتر تصفیه آب مرحله اول سی سی کا وقتی است که این فیلتر رنگ سفید خود را از دست داده و به رنگ قهوه ای قرمز در آمده باشد که این امر معمولا به صورت استاندارد هر 4 الی 6 ماه انجام میگیرد . البته این تنها بستگی به میزان مصرف شما و خانواده محترمتان و همچنین میزان آلودگی آب منطقه ای که در آن ساکن هستید دارد . برای مثال تعویض فیلتر تصفیه آب در غرب تهران هر 4 ماه باید انجام گردد اما تعویض فیلتر تصفیه آب در شرق تهران میتواند تا 5 ماه نیز به طول بیانجامد . برای تعویض فیلتر اول تصفیه آب cck ، شیر ورودی دستگاه تصفیه آب خانگی خود را ببندید و یک ظرف زیر محفظه فیلتر شماره یک قرار دهید . با آچار حوزینگ ، محفظه شفاف فیلتر آب تصفیه کن خانگی خود را باز نموده و فیلتر جدید را جایگزین فیلتر کثیف و اشباع شده نمایید و حوزینگ را ببندید . پس از این امر میتوانید شیر ورودی دستگاه تصفیه آب cck را باز نمایید .

تعویض فیلتر مرحله اول تصفیه آب cck

آموزش تعویض فیلتر مرحله دوم تصفیه آب cck

کلر در آب آشامیدنی شهری به میزان قابل توجهی افزایش چشمگیری داشته است . این موضوع باعث شده تا کمپانی تصفیه آب cck در مرحله دوم از دستگاه تصفیه آب این شرکت یک فیلتر کربن فعال اکتیو قرار دهد که از پوسته نارگیل ساخته شده و صد درصد گیاهی است . فیلتر مرحله دوم آب تصفیه کن سی سی کی وظیفه حذف کلر از آب آشامیدنی را دارد . دستگاه تصفیه آب خانگی و ریزش مو میتوانند دو عنصر ضد هم باشند زیرا وقتی شما آب آشامیدنی بدون کلر مصرف مینمایید میتواند کاملا در شفاف سازی پوست بدن شما و جلوگیری از ریزش موی شما نیز بسیار موثر باشد . برای تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی شماره 2 ، شیر ورودی دستگاه آب تصفیه کن cck را ببندید و همچون مرحله اول با آچار حوزینگ مرحله دوم را باز کنید . فیلتر جدید را جایگزین فیلتر قبلی نموده و محفظه فیلتر تصفیه آب را ببندید . برای تعویض فیلتر تصفیه آب cck در این مرحله نیاز به تخصص در رابطه با شستشوی فیلترهای دستگاه تصفیه خواهید داشت پس اگر در این زمینه اطلاعات ندارید این کار را به کارشناسان فنی تصفیه آرا بسپارید . قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب سی سی کا cck تایوان را هم میتوانید با تماس با کارشناسان فروش تصفیه آرا دریافت نمایید .

تعویض فیلتر مرحله دوم تصفیه آب cck

آموزش تعویض فیلتر مرحله سوم تصفیه آب cck

کربن بلاک فیلتر شماره سوم از دستگاه تصفیه سی سی کا cck است . این فیلتر مواد جانبی کلر از آب آشامیدنی را حذف و تصفیه مینماید و از فیلتر ممبران تصفیه آب cck نیز محافظت مینماید . تعویض فیلتر سوم تصفیه آب 6 مرحله ای سیسیکا نیز به همان روش بالا انجام گرفته و باید محفظه فیلتر کربن بلاک باز شده و فیلتر جدید سی سی کا جایگزین فیلتر کثیف و اشباع شده cck شود . قیمت فیلتر تصفیه آب سی سی کا در پکیج سه مرحله ای فیلتر های پایین را از کارشناسان فروش ما دریافت نمایید . همچنین جهت تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران میتوانید درخواست خدمات تعویض فیلتر خود را با تماس با کارشناسان ثبت کنید .

تعویض فیلتر مرحله سوم تصفیه آب cck

آموزش تعویض فیلتر ممبران خانگی تصفیه آب cck

ممبران تصفیه آب خانگی قلب اصلی انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل میباشد . ممبران سی سی کا نیز از این قاعده مستثنی نبوده و عمر مفیدی بیشتر از تمام فیلتر های دیگر سی سی کا دارد . ممبران وظیفه اصلی در یک دستگاه تصفیه آب خانگی ro را ایفا میکند و تمام املاح مضر و ذرات ریز آب آشامیدنی شهری را حذف و تصفیه مینماید . جهت تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب cck تنها باید از یک آچار ممبران استفاده نمایید تا بتوانید محفظه ممبران را باز کنید . سپس از یک دم باریک برای بیرون آوردن ممبران قبلی استفاده کنید و ممبران جدید آب تصفیه کن را به همان صورتی که ممبران قبلی در آوردید جایگزین نمایید . توجه کنید که خرید فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی باید با دقت انجام شود و لایه های ممبران باید ریز بافت باشند تا بتوانند به بهترین نحو آب آشامیدنی شما را تصفیه و پاکیزه نمایند .

تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی cck

آموزش تعویض فیلتر مرحله پنجم تصفیه آب cck

فیلتر پست کربن کاملا دستگاه شما را به بهترین دستگاه آب شیرین کن خانگی تایوانی در ایران تبدیل میکند . برند سی سی کا یکی از مارک های معروف دستگاه تصفیه آب خانگی است که مزایای بسیاری نسبت به دیگر برندها دارد . از مهمترین آنها استفاده از فیلتر های تصفیه آب cck ، حتی برای تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر یا واتر سیف و پیوریکام و پیوریتک است . برای تعویض فیلتر پنجم سی سی کا میتوانید اتصالات تصفیه آب که به فیلتر قبلی بسته شده اند را با یک انبر دست باز کنید و پس از نوار تفلون پیچ کردن به فیلتر جدید ببندید . توجه کنید که flow در تصفیه آب به معنی جهت میباشد و نباید جهت فیلترهای بالایی را فراموش کنید و اشتباه تعویض فیلتر را انجام دهید چون در این صورت آب تصفیه نخواهد شد .

تعویض فیلتر مرحله پنجم آب تصفیه کن خانگی cck

آموزش تعویض فیلتر مرحله ششم تصفیه آب cck

فیلتر مینرال معدنی ساز در دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای تایوانی cck اورجینال فیلتر آخر و شماره 6 محسوب میگردد که به افزایش سختی مفید آب آشامیدنی میپردازد . تعویض این فیلتر تصفیه آب cck نیز مانند شماره 5 کار ساده ای بوده و با باز کردن اتصالات تصفیه آب و بستن آنها به فیلتر جدید میتوانید این امر را انجام دهید . البته باید توجه کنید که در این میان به اتصالات زور زیادی وارد نکنید چون ممکن است باعث شکستگی در ناحیه رزوه شده و آب بندی نشوند . میتوانید تمام فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی را در پک کامل فیلتر تصفیه آب دریافت نمایید .

تعویض فیلتر مرحله ششم آب شیرین کن خانگی cck

خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب خانگی CCK سی سی کا

شرکت تصفیه آرا با ارائه بهترین خدمات تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی اقدام به پخش عمده و تک فیلتر تصفیه آب در تهران و سراسر ایران نموده است و با سابقه طولانی در این زمینه و بهره گیری از تکنسین های فنی بسیار مجرب ، تعویض فیلتر تصفیه آب CCK شما را در اسرع وقت و به بهترین شیوه انجام میدهند . تنها کافیست شما عزیزان برای خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب سی سی کا و اطلاع از قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی با شماره 09125585776 تماس حاصل فرموده و ثبت سفارش آنلاین خود را انجام دهید .

Incoming search terms:

  • https://www tasfiyeara com/replacement-cck-water-purifier-household-filters/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *