قیمت تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر Soft Water

دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی سافت واتر Soft Water به جرأت یکی از مارک های معروف دستگاه تصفیه آب خانگی و از برندهای معتبر تصفیه آب در ایران است که مدل سافت واتر 6 مرحله ای تشکیل شده از شش مرحله فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و این فیلترها در بهترین زمان تعویض فیلتر تصفیه آب نیاز به تعویض و سرویس دارند . خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب و خدمات تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران توسط کارشناسان تصفیه آرا به رایگان ارسال و تعویض میشوند و شما عزیزان تنها قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای خود را پرداخت خواهید نمود . جهت اطلاع از قیمت انواع فیلترهای آب تصفیه کن خانگی و ثبت درخواست خدمات میتوانید با کارشناسان فروش تصفیه آرا تماس حاصل فرمایید :

علیزاده 776 85 55 0912

تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر Soft Water

هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب Soft Water

هزینه تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر شش مرحله ای در پک فیلترهای پایینی و پک کامل فیلتر تصفیه آب متغیر است و بستگی به میزان استفاده از آب تصفیه کن خانگی و اشباع شدن انواع فیلتر آب شیرین کن خانگی شما دارد . قیمت فیلترهای دستگاه تصفیه آب را میتوانید در صفحه قیمت تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب مشاهده نمایید و با تماس با کارشناسان فروش درخواست خدمات تعویض فیلتر را ثبت کنید . دستگاه آب تصفیه کن خانگی سافت واتر ، ساخت کشور تایوان بوده و از سیستم اسمز معکوس RO برای تصفیه ی آب آشامیدنی بهره میگیرد . یکی از انواع بهترین مارک فیلتر تصفیه آب در مرکز فروش فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ، فیلتر تصفیه آب CCK بوده و برای خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب CCK و انواع دستگاه تصفیه آب خانگی دیگر که با فیلترهای استاندارد به بازار عرضه میشوند از فیلتر تصفیه آب سی سی کا استفاده میشود . ابتدا برای اطلاع از روش صحیح تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی Soft Water پیشنهاد میکنیم صفحه چگونه فیلتر تصفیه آب را تعویض کنیم را نیز مشاهده و مطالعه نمایید . ما به خوبی و طبق اصول ترتیب فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر و برندهای دیگر را به شما توضیح داده و نحوه تعویض شش فیلتر تصفیه آب را نیز کاملا آموزش داده ایم .

ترتیب قرار گرفتن فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

مراحل فیلتر آب تصفیه کن خانگی Soft Water به ترتیب زیر بوده و وظایف هر کدام نیز به صورت زیر است . اولین موضوع در طرز تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر دقت به ترتیب مراحل فیلتر ها و همچنین تعویض فیلترهای آب تصفیه کن خانگی به ترتیب و طبق زمان مناسب تعویض فیلتر انجام میگیرد :

قیمت فیلتر تصفیه آب سافت واتر Soft Water

فیلتر الیافی پلی پروپیلن تصفیه آب سافت واتر

فیلتر pp تصفیه آب Soft Water یک فیلتر الیافی از الیاف پنبه است و این فیلتر اول سافت واتر محسوب میگردد . تعویض فیلتر اول تصفیه آب سافت واتر تنها با باز و بسته کردن شیر ورودی آب تصفیه کن خانگی شما انجام میشود . کافیست شیر گازی ورودی تصفیه آب را ببندید و با یک آچار حوزینگ شماره 1 تصفیه آب سافت واتر را باز کنید . فیلتر جدید را جایگزین فیلتر قبلی نمایید و حوزینگ را ببندید . دقت کنید که واشر حوزینگ سافت واتر باید سر جای خودش قرار گیرد در غیر این صورت ممکن است از لبه های هوزینگ Soft Water آب نشتی کند که در آن صورت یک بار دیگر حوزینگ را باز و بسته کنید تا به خوبی آب بند گردد . از وظایف فیلتر شماره یک آب شیرین کن خانگی سافت واتر حذف رسوبات موجود در آب لوله کشی شهری است .

فیلتر کربن اکتیو گرانول تصفیه آب سافت واتر

فیلتر دوم تصفیه آب سافت واتر که یک فیلتر کربن دانه ای از پوسته نارگیل است کاملا گیاهی تولید شده و از وظایف این فیلتر آب شیرین کن میتوان به حذف کلر از آب آشامیدنی به وسیله آزاد سازی یون های مثبت و منفی اشاره کرد . خرید فیلتر های سه مرحله ای تصفیه آب سافت واتر در صفحه فیلتر دستگاه تصفیه آب سی سی کا مجموعه سه عددی امکان پذیر است . باز و بسته کردن حوزینگ مرحله دوم و جایگزین کردن فیلتر جدید آب تصفیه با فیلتر قبلی نیز همچون اصول تعویض فیلتر مرحله اول انجام میشود با این تفاوت که پس از تعویض فیلتر دوم Soft Water نیاز دارید که با بک واش فیلتر را شستشو دهید و در واقع باید به صورت آب از مرحله دوم گذر کند که وارد ممبران نشود و ممبران تصفیه آب شما را خراب نکند و به این امر کربن گیری دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر میگویند . دقت کنید که در صورتی که طرز کربن گیری را نمیدانید این امر را به تکنسین فنی بسپارید چون در غیر این صورت و در صورت اشتباه عوض کردن فیلترهای آب تصفیه کن آب آشامیدنی تصفیه نخواهد شد و عملکرد دستگاه تصفیه آب شما بلااستفاده خواهد بود .

فیلتر کربن بلاک تصفیه آب سافت واتر

فیلتر کربن بلاک cto Soft Water مرحله سوم از فیلتر آب سافت واتر 6 مرحله ای است . نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر و فیلترهای این دستگاه شرکت تصفیه آرا بوده که در سراسر تهران به خدمات تعویض فیلتر های سه مرحله ای و شش مرحله ای تصفیه آب میپردازد . از عملکرد فیلتر سوم آب شیرین کن میتوان به محافظت از ممبران تصفیه آب خانگی اشاره کرد زیرا کربن بلاک سافت واتر بسیار فشرده تر از کربن فعال تولید شده و جلوی عبور املاح ریز و درشت را تا حدی میگیرد . این سه فیلتر سافت واتر ذکر شده در بالا فیلتر های پیش تصفیه بودند که باید در زمان مناسب و به صورت پکیج و هر سه با هم عوض شوند . خرید فیلتر تصفیه آب سافت واتر در سراسر ایران کار سختی نیست و شما عزیزان میتوانید با یک تماس با کارشناسان فروش تصفیه آرا این فیلتر های آب را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تهیه نمایید .

فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی سافت واتر

ممبران تصفیه آب خانگی سافت واتر معمولا ممبران فیلمتک آمریکا Filmtec است که باید اصلی باشد تا آب آشامیدنی را به درستی تصفیه نماید و تمام املاح مضر آب را تا ابعاد 0,0001 میکرون حذف و تصفیه نماید . تشخیص اصلی بودن ممبران آب تصفیه کن خانگی کار ساده ای نیست پس سعی کنید از مرکز فروش فیلتر تصفیه آب و مراکز معتبری همچون تصفیه آرا فیلترهای خود را خریداری کنید تا جنس تقلبی به جای اصلی در اختیار شما قرار نگیرد . روش تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب Soft Water کمی دشوار است و همانند دو فیلتر مراحل بعدی پیشنهاد میشود از یک تکنسین فنی برای انجام این امر کمک بگیرید . با این حال طرز تعویض ممبران اینگونه است که ابتدا حوزینگ ممبران را با آچار ممبران باز کرده و ممبران جدید را جایگزین قبلی میکنید . ممبران تصفیه آب سافت واتر توانایی تصفیه ی روزانه 50 گالن یا 200 لیتر آب آشامیدنی را دارد .

فیلتر پست کربن خطی تصفیه آب سافت واتر

فیلتر پست کربن سافت واتر مرحله پنجم فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب تایوانی سافت واتر است . فیلتر کربن خطی شماره 5 خواص یک آب شیرین کن خانگی را به دستگاه شما می بخشد و عملکرد آن حذف بو ، طعم و رنگ نامطلوب موجود در آب آشامیدنی است . برای تعویض فیلتر پنجم تصفیه آب سافت واتر از انبر دست کمک بگیرید و اتصالات تصفیه آب که در دو سر فیلتر بسته شده اند را باز نمایید . با بستن نوار تفلون از آب بندی کردن فیلتر پست کربن اطمینان حاصل کنید و اتصالات را به فیلتر های جدید آب Soft Water ببندید و طبق ورودی و خروجی به دستگاه متصل کنید .

فیلتر مینرال معدنی ساز تصفیه آب سافت واتر

فیلتر معدنی ساز تصفیه آب سافت واتر یکی از مهم ترین فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی در انواع دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس ro بوده که پس از تصفیه ی تمام املاح آب ، املاح مفیدی همچون کلسیم ، منیزیم و سدیم را به آب آشامیدنی تصفیه شده شما اضافه مینماید و پاسخی برای این سوال است که آیا دستگاه تصفیه آب خانگی ضرر دارد ؟ یا دستگاه تصفیه آب خانگی مفید است یا مضر ؟ برای تعویض فیلتر ششم سافت واتر همچون مرحله پنجم عمل کنید و شیر ورودی و شیر مخزن را باز کنید . دقت کنید که اصول تعویض فیلتر تصفیه آب را باید حتما رعایت نمایید تا دستگاه شما در زمان سرویس به مشکلی بر نخورد پس اگر این موارد را رعایت نمیکنید تعویض فیلتر دستگاه خود را به کارشناسان فنی مجرب بسپارید .

بهترین زمان مناسب تعویض فیلتر تصفیه آب Soft Water سافت واتر

جدول زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر به شرح زیر است . جهت اطلاع از انواع قیمت فیلتر تصفیه آب سافت واتر و خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر با ما تماس بگیرید :

  • فیلتر مراحل 1 و 2 و 3 : هر 4 الی 6 ماه
  • فیلتر مراحل 5 و 6 : هر یک سال
  • تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای سافت واتر : هر یک سال و نیم تا دو سال

خدمات پس از فروش تصفیه آب خانگی سافت واتر Soft Water

شرکت تصفیه آرا ، نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر ، در تهران خدمات تعویض فیلتر انواع دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای و 7 مرحله ای قلیایی Soft Water را با ارائه بهترین قیمت و فیلتر تصفیه آب تایوانی آمریکایی ژاپنی انجام میدهد . برای این منظور میتوانید با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرموده و درخواست خدمات تعویض فیلتر خود را هر کجای تهران که سکونت داشته باشید ثبت کنید تا در اسرع وقت به امر شما رسیدگی گردد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *