قیمت تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای

تعویض فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای در انواع دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس در واقع استفاده از پک کامل فیلتر تصفیه آب است که شامل 6 فیلتره پیش تصفیه و اسمز معکوس میگردد . سرویس کامل دستگاه تصفیه آب خانگی هر یکسال و نیم دو سال انجام میگردد و البته بهترین زمان تعویض فیلتر تصفیه آب بستگی به مصرف و منطقه سکونت شما دارد . شما عزیزان جهت خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب و اطلاع از قیمت و هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب میتوانید با کارشناسان فروش تصفیه آرا تماس حاصل فرمایید . تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران رایگان بوده و شما تنها قیمت فیلترهای دستگاه تصفیه آب خود را خواهید پرداخت :

علیزاده 776 85 55 0912

تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای

ترتیب قرار گرفتن فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای

فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای هر کدام وظیفه و عملکرد خاص خود را دارند و همه با هم یک دستگاه تصفیه آب حرفه ای را تشکیل میدهند که آب آشامیدنی را با بهترین روش تصفیه ی آب آشامیدنی تصفیه و پاکیزه مینماید . آب آشامیدنی لوله کشی شهری با توجه به کیفیت کم و دارا بودن املاح مضر فراوان باعث بروز بیماری های زیادی در بدن انسان میگردد . از جمله این بیماری ها میتوان به سنگ کلیه اشاره نمود که بر اثر وجود رسوبات ، شن و ماسه و گل و لای در آب آشامیدنی انسان در کلیه بروز پیدا خواهد کرد و از فواید نوشیدن آب تصفیه شده نیز میتوان به یکی از بهترین روش های جلوگیری از سنگ کلیه اشاره نمود . املاح مضرتری نیز در آب هستند همچون آلومینیوم که باعث بروز آلزایمر شده و نیترات و نیتریت و آرسنیک نیز که هر سه ماده هایی بسیار مضر و سرطان زا هستند . اما بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی با بهترین مارک فیلترهای تصفیه آب میتواند از بروز انواع بیماری هایی که بر اثر نوشیدن آب کثیف و آلوده در بدن بروز میکنند جلوگیری کند . در اینجا به ترتیب قرار گرفتن هر یک از فیلترهای آب تصفیه کن خانگی پرداخته و زمان تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای شما را نیز به شما خواهیم گفت .

فیلتر مرحله اول تصفیه آب 6 مرحله ای

هر چند فیلتر الیافی پلی پروپیلن در نام ها به نام فیلترهای پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب خانگی ro اسمز معکوس شناخته شده است اما وظیفه جلوگیری از عبور رسوبات بزرگ تر از ابعاد 5 میکرون را به دوش گرفته و این عمل را نیز در صورتی که فیلتر تصفیه آب تایوانی اصل روی دستگاه خود قرار دهید به خوبی انجام خواهد داد . این بهترین روش جلوگیری از سنگ کلیه و ایجاد رسوبات و گچه در کتری و سماور آب جوشی شما خواهد بود . زمان تعویض فیلتر مرحله اول تصفیه آب شش مرحله ای زیر سینکی شما هر چهار تا شش ماه است که در فیلتر دستگاه تصفیه آب سی سی کا مجموعه سه عددی به صورت سه مرحله ای میتوانید این فیلتر و فیلتر مراحل دوم و سوم را خرید اینترنتی نمایید . قیمت فیلتر مرحله اول تصفیه آب 6 مرحله ای را نیز میتوانید از کارشناسان فروش شرکت تصفیه آرا استعلام نمایید . همچنین در صفحه تعویض فیلتر اول تصفیه آب به شما به خوبی آموزش تصویری تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در مرحله اول را توضیح داده ایم .

تعویض فیلتر مرحله اول تصفیه آب 6 مرحله ای

فیلتر مرحله دوم تصفیه آب شش مرحله ای

دومین مرحله از فیلتراسیون یک دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای همچون تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر ، فیلتر شماره دو کربن فعال دانه ای است که جنس این فیلتر آب تصفیه نیز از دانه های کربن ساخته شده از پوسته نارگیل میباشد . هر چه فیلترهای دستگاه تصفیه آب گیاهی تر و با کیفیت تر باشند درصد املاح مضر موجود در آب پایین تر آمده و بهتر آب تصفیه میگردد . این فیلتر همانطور که در تعویض فیلتر تصفیه آب cck اشاره نمودیم وظیفه حذف کلر و تصفیه ی کامل کلر از آب آشامیدنی را بر عهده دارد و میتوان برای خرید دستگاه تصفیه آب آکواریوم نیز از این فیلتر به همراه شش مرحله دیگر استفاده بهینه و به صرفه نمود . تعویض فیلتر آب تصفیه کن شش مرحله ای شما در هر شش ماه نیاز به تعویض فیلترهای پیش تصفیه مراحل 1و2و3 دارد .

تعویض فیلتر مرحله دوم تصفیه آب شش مرحله ای

فیلتر مرحله سوم تصفیه آب 6 مرحله ای

فیلتر شماره 3 تصفیه آب خانگی هم یک تکمیل کننده و هم یک محافظ خوب محسوب میگردد . در واقع عملکرد دستگاه آب شیرین کن خانگی تایوانی در مرحله سوم با یک تیر دو نشان زدن است و مواد جانبی کلر همچون کلرامین را این فیلتر آب حذف و تصفیه مینماید . علاوه بر آن فیلتر کربن بلاک cto وظیفه محافظت از ممبران تصفیه آب خانگی شش مرحله ای شما را نیز بر دوش میکشد و اجازه عبور املاح مضر و درشت و ورود این املاح به حوزینگ ممبران را نخواهد داد . جهت خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در سه مرحله اول و یا پک کامل فیلتر تصفیه آب پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از لیست قیمت روز فروش فیلتر تصفیه آب مطلع شوید .

تعویض فیلتر مرحله سوم تصفیه آب 6 مرحله ای

فیلتر مرحله چهارم تصفیه آب شش مرحله ای

همیشه و در هر دستگاه تصفیه آب خانگی به روش اسمز معکوس ro Reverse Osmosis System ، ممبران تصفیه آب حرف اول را میزند و در شماره چهارم اصلی ترین کار دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای شما انجام خواهد شد . تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای کار ساده ای نیست و نیاز به رعایت اصول خاصی دارد پس اگر متخصص نیستید سعی کنید این کار را به کارشناسان فنی تصفیه آرا بسپارید . قیمت فیلتر ممبران تصفیه آب شش مرحله ای در مدل های مختلف تایوانی آمریکایی و ژاپنی متفاوت است و هر سه مدل نیز در زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه شما به همراه توضیح کیفیت ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا طبق صلاح خود هر کدام از ممبران ها که مد نظرتان است برای خدمات تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی شما روی دستگاهتان قرار گیرد . زمان تعویض فیلتر ممبران دیر تر از مابقی 6 مرحله دیگر است و این فیلتر عمر مفید بالایی دارد . البته این در صورتی است که شما به صورت اصولی و در زمان مناسب تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی خود را سرویس کرده باشید تا ممبران به خوبی عمل نماید و سختی آب آشامیدنی شما را بین عدد 30 الی 90 که استاندارد سلامت بدن انسان است نگه دارد .

تعویض فیلتر مرحله چهارم تصفیه آب شش مرحله ای

فیلتر مرحله پنجم تصفیه آب 6 مرحله ای

فیلتر شماره 5 تصفیه آب شش مرحله ای شما ، دستگاه تصفیه آب شما آب شیرین کن خانگی حرفه ای خواهد نمود . زیرا این فیلتر با دارا بودن کربن خطی ، بو ، طعم ، رنگ آب آشامیدنی تصفیه شده را به بهترین حالت خود شیرین نموده و کاملا شفاف مینماید . این فیلتر بعد از مخزن تصفیه آب خانگی قرار گرفته است و معنی FLOW در تصفیه آب و روی فیلتر های مراحل 5 و 6 یعنی جهت فیلتر تصفیه آب که باید دقت شود سر و ته بسته نشود . عوض کردن فیلترهای بالایی آب تصفیه کن کمی تخصصی تر از فیلتر های پایینی است و نیاز به دقت بیشتری دارد چون اتصالات پس از قطع شدن باید به همان جهت روی فیلترهای جدید بسته شوند تا دستگاه تصفیه شما به درستی عمل نماید .

تعویض فیلتر مرحله پنجم تصفیه آب 6 مرحله ای

فیلتر مرحله ششم تصفیه آب شش مرحله ای

فیلتر مینرال معدنی ساز املاح معدنی مفید کلسیم ، منیزیم ، سدیم و بی کربنات را توسط سنگ های معدنی به آب آشامیدنی شما اضافه میکند و این به این دلیل است که سختی آب آشامیدنی تصفیه شده شما بیش از حد کاهش پیدا نکند . اگر در زمان تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی دستگاه خود را سرویس و تعویض نکنید سختی آب بیش از حد کاهش پیدا کرده و آب آشامیدنی تصفیه شده شما طعم تلخی خواهد داشت . فیلتر مینرال معدنی ساز آخرین فیلتر در تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای خانگی شما خواهد بود اما در برخی دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای قلیایی فیلتر یکی مانده به آخر بوده و آخرین فیلتر فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی به نام فیلتر آلکالاین است که در فرصتی مناسب توضیح کاملی در رابطه با خواص نوشیدن آب قلیایی و مزایای دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی میپردازیم و بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی موجود در ایران را نیز به شما عزیزان معرفی خواهیم نمود .

تعویض فیلتر مرحله ششم تصفیه آب شش مرحله ای

خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای

تصفیه آرا مرکز فروش عمده و تک فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی مفتخر است که انواع پک کامل فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای سه مرحله ای 7 مرحله ای 8 مرحله ای تایوانی اصل ، آمریکایی اصل ژاپنی اصل آلمانی اصل را به شما عزیزان ارائه مینماید تا از کیفیت آب تصفیه شده خود لذت ببرید . خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب در سراسر غرب تهران ، شرق تهران ، شمال تهران و جنوب تهران در اسرع وقت و با بهره گیری از بهترین تکنسین های فنی و متخصص در این زمینه انجام میشود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *